Διάκριση σε διαγωνισμό για μεταπτυχιακούς φοιτητές του ΜΠΣ στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών

Τις τρεις πρώτες θέσεις στο φοιτητικό διαγωνισμό για μεταπτυχιακούς φοιτητές με θέμα "HR και Μικρομεσαίες Επιχειρήσεις» κατέλαβαν οι κ.κ. Igor Bobryk (1η θέση), Δήμητρα Καρακώστα (2η θέση) και Κατερίνα Μαντίκου (3η θέση), φοιτητές του Μεταπτυχιακού Προγράμματος Σπουδών στη Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών. Στόχος του διαγωνισμού που πραγματοποιήθηκε για πρώτη φορά φέτος από τον Σύνδεσμο Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού Ελλάδας, ήταν να δοθεί η ευκαιρία σε μεταπτυχιακούς φοιτητές να καταθέσουν τις προτάσεις τους για τους τρόπους που μπορούν να εφαρμοστούν τα συστήματα και οι πρακτικές της Διοίκησης Ανθρώπινου Δυναμικού στις Μικρομεσαίες Επιχειρήσεις (50 - 150 ατόμων).
Η αξιολόγηση των υποψηφιοτήτων πραγματοποιήθηκε από ανεξάρτητη επιτροπή πανεπιστημιακών και επαγγελματιών.

Τελευταία ενημέρωση: 24-05-2017