To OpenMind έρχεται για 4η συνεχόμενη χρονιά με θέμα ''Leadership Stories''

To OpenMind έρχεται για 4η συνεχόμενη χρονιά στο Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών με θέμα ''Leadership Stories'' για να αναδείξει το θέμα της Ηγεσίας. Η εκδήλωση θα λάβει χώρα τη Δευτέρα 29 Μαΐου και ώρες 10:00 - 15:30, στο Αμφιθέατρο Αντωνιάδου του Πανεπιστημίου.
Πιο συγκεκριμένα, καταξιωμένα άτομα από το χώρο του Πανεπιστημίου,των επιχειρήσεων, των start ups, των οργανισμών, αλλά και φοιτητές έρχονται να δείξουν το τι σημαίνει η ηγεσία και πώς αναπτύσσουν τα ηγετικά τους χαρακτηριστικά, μέσω των δικών τους ιστοριών.
Η agenda του OpenMind περιλαμβάνει παρουσιάσεις, workshops, πάνελ και διαδραστικά διαλείμματα, μέσα από τα οποία οι παρευρισκόμενοι θα ενεργοποιήσουν τα ηγετικά τους χαρακτηριστικά και θα δημιουργήσουν το δικό τους Leadership Story.

Για κρατήσεις θέσεων και ενεργοποίηση των ηγετικών σας χαρακτηριστικών επισκεφτείτε την ιστοσελίδα:  bit.ly/OpenMindLS

Έναρξη προσέλευσης 9.30.

Τελευταία ενημέρωση: 15-05-2017