Ημέρα Καριέρας Startups από τη Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας ΟΠΑ (19/4)

Ημέρα Καριέρας Startups
Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας (ΜοΚΕ) ΟΠΑ
Πέμπτη 19 Απριλίου 2018, 09:00 – 17:00
Κεφαλληνίας 46, 2ος όροφος, ΤΚ 112 51 Αθήνα
(Κέντρο Επιχειρηματικότητας και Καινοτομίας (ACEin) ΟΠΑ)

Η Μονάδα Καινοτομίας και Επιχειρηματικότητας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει την Πέμπτη 19 Απριλίου 2018, 09:00 – 17:00, την εκδήλωση «Ημέρα Καριέρας Startups» και καλεί όλους τους φοιτητές που έχουν ολοκληρώσει το 3ο έτος των προπτυχιακών τους σπουδών, τους μεταπτυχιακούς ή διδακτορικούς φοιτητές και τους νέους απόφοιτους του Πανεπιστημίου να συμμετάσχουν.

Η εκδήλωση διοργανώνεται για 5η συνεχή χρονιά και δίνει τη δυνατότητα στους συμμετέχοντες να ανακαλύψουν ευκαιρίες απασχόλησης στον κόσμο των νεοφυών επιχειρήσεων.

Η εκδήλωση διοργανώνεται με την υποστήριξη της CollegeLink, μία startup νέων αποφοίτων του ΟΠΑ, που εξειδικεύεται στην κάλυψη entry level θέσεων εργασίας, και θα φιλοξενηθεί στις εγκαταστάσεις του Κέντρου Επιχειρηματικότητας και Καινοτομίας (ACEin) του ΟΠΑ (Κεφαλληνίας 46, 2ος όροφος, ΤΚ 112 51 Αθήνα).

Περισσότερες πληροφορίες παρέχονται εδώ.

Προθεσμία δηλώσεων συμμετοχής μέχρι την Τετάρτη 4 Απριλίου.

Τελευταία ενημέρωση: 20-04-2018