Έναρξη νέου κύκλου Διαλέξεων Σεμιναρίου Jean Monnet με θέμα "Με ποιο Πρόγραμμα Κοινωνικής και Οικονομικής Ανασυγκρότησης θα πορευτεί η χώρα;"

Πρόγραμμα Σεμιναρίου Jean Monnet

Αρχίζει ο νέος κύκλος των Διαλέξεων
του Σεμιναρίου Jean Monnet (για 22η χρονιά), με θέμα:

Με ποιο Πρόγραμμα Κοινωνικής και Οικονομικής Ανασυγκρότησης θα πορευτεί η χώρα;”

Οι διαλέξεις του Σεμιναρίου  Jean Monnet  αρχίζουν την Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου 2018,
και θα πραγματοποιούνται κάθε Τετάρτη,
στο Αμφιθέατρο Δεριγνύ, ώρα 19.00 – 21.00.

• Καθηγητές Ελληνικών πανεπιστημίων, διακεκριμένα στελέχη του χρηματοπιστωτικού χώρου και του ευρύτερου δημόσιου τομέα θα συμμετάσχουν με σχετική εισήγησή τους στο Σεμινάριο
  • Δεν προαπαιτείται εγγραφή.
  • Παρακολουθείται από τους φοιτητές/τριες όλων των Τμημάτων του ΟΠΑ, και των άλλων Πανεπιστημίων της χώρας.
  • Μετά τη λήξη του Σεμιναρίου, οι φοιτητές/τριες που θα έχουν παρακολουθήσει το 80% των Διαλέξεων του Σεμιναρίου, θα λάβουν Βεβαίωση παρακολούθησης.

Επισυναπτόμενα:

Τελευταία ενημέρωση: 29-01-2018