Διεξαγωγή της εκπαιδευτικής δραστηριότητας την Τετάρτη 8/2/2023

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Λόγω των νέων δεδομένων αναφορικά με τις καιρικές συνθήκες που θα επικρατούν τις πρωινές ώρες της αυριανής ημέρας, την Τετάρτη 8 Φεβρουαρίου 2023 θα πραγματοποιηθούν μόνο οι εξετάσεις των Προπτυχιακών Προγραμμάτων που είναι προγραμματισμένες από τις 11:00 π.μ. και μετά.

Θα υπάρξει νεότερη ανακοίνωση για τη μετάθεση των προπτυχιακών μαθημάτων των οποίων οι εξετάσεις ήταν προγραμματισμένες από τις 8:00 π.μ. έως τις 11:00 π.μ.

Κατ’ αναλογία, η προγραμματισμένη εκπαιδευτική δραστηριότητα των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών  Σπουδών θα εκκινήσει από τις 11:00 π.μ.

Παρακαλούνται οι διδάσκοντες/διδάσκουσες και οι φοιτητές/τριες να παρακολουθούν τις ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα του Πανεπιστημίου τις επόμενες ώρες για ενδεχόμενη μεταβολή στον προγραμματισμό της εκπαιδευτικής διαδικασίας.

Από την Πρυτανεία

Τελευταία ενημέρωση: 07-02-2023