Accounting and Finance AUEB Alumni - 1st Virtual Event, Πέμπτη 15/12, 19:00 μέσω Microsoft Teams

Accounting and Finance AUEB Alumni- 1st Virtual Event

Πέμπτη 15/12, ώρα 19:00
Μέσω Microsoft Teams

Ο Σύλλογος των αποφοίτων του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής ιδρύθηκε τον Ιούλιο του 2022 και σκοπό του έχει την επανένωση, την κοινωνική συνεύρεση, την επιστημονική ενημέρωση και την επαγγελματική στήριξη και αλληλοβοήθεια των μελών του. Ο Σύλλογος ιδρύθηκε σε μια προσπάθεια να ενωθεί ο κόσμος του τμήματος, απόφοιτους, φοιτητές και καθηγητές, κάτω από ένα κοινό όραμα.

Όραμα του Συλλόγου είναι να κτίσει μία σταθερή σχέση ζωής, πνευματική και συναισθηματική, μεταξύ των αποφοίτων του Προπτυχιακού Προγράμματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής και να παρέχει στήριξη και ανάπτυξη στους αποφοίτους, στο πρόγραμμα, στο πανεπιστήμιο και στην κοινωνία. Τέλος, να υπάρχει αμοιβαία αλληλοϋποστήριξη μεταξύ των φοιτητών και αποφοίτων του.

Σε αυτό το πλαίσιο, οργανώνει το πρώτο virtual event αποσκοπώντας στην πρακτική εφαρμογή του ανωτέρου οράματος.

Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να βρείτε το link για την φόρμα συμμετοχής και για το meeting:

▪️ Συντονιστές:
Παναγιώτης Βαβούλης, Αναστάσης Ελισσαίος